Máte zájem spolupracovat se soukromým sektorem a zvýšit rozsah a dopad Vašich preventivních opatření? Zveme Vás na webinář EUCPN k PPP v prevenci kriminality.

Partnerství veřejného a soukromého sektoru (Public-Private Partnership – PPP) jsou ujednání mezi veřejnými a soukromými subjekty, v rámci kterých spolupracují na dosažení společného cíle. PPP jsou ve společnosti stále rozšířenější, částečně proto, že mohou nabývat různých forem v závislosti na tématu, cílech a míře zapojení partnerů. Vzhledem k této rozmanitosti partnerství je však vytváření a pokračování PPP spojeno s řadou výzev. Efektivní PPP má formu trvalé spolupráce, ve které všichni partneři přebírají konkrétní úkoly, aby dosáhli sdílených a trvalých cílů.

Tento webinář se zaměří na klíčová sdělení týkající se implementace PPP v oblasti prevence kriminality. Hlavní cílovou skupinou jsou tvůrci politik na místní, národní a evropské úrovni. Ti obecně odpovídají za stanovení priorit, implementaci legislativy a zahájení rozsáhlých preventivních opatření. Zvýšením jejich zaměření na PPP lze vytvořit více příležitostí pro spolupráci se soukromými partnery.

Webinář se koná ve středu 18. října 2023 mezi 10:30 – 11:00.

Účast je zdarma, ale registrace je povinná, a to ZDE.

Přístupový odkaz bude zaslán následně před webinářem.

informuje redakce OPK MV

Naplánováno Evropská síť prevence kriminality Kalendář akcí Novinky