Seminář Prevence kriminality a technická normalizace – změna termínu!

V úterý 15. května 2018 se v prostorách Ministerstva vnitra na Letné v Praze uskuteční seminář „Prevence kriminality a technická normalizace”. Na programu je prezentace Ministerstva vnitra ČR k technické normalizaci v prevenci kriminality, představení České agentury pro standardizaci, téma bezpečnostních potřeb různých měkkých cílů a mnoho dalšího.

SEMINÁŘ PREVENCE KRIMINALITY A TECHNICKÁ NORMALIZACE

V úterý 15. května 2018 se v prostorách Ministerstva vnitra na Letné v Praze uskuteční seminář „Prevence kriminality a technická normalizace”. Na programu je prezentace Ministerstva vnitra ČR k technické normalizaci v prevenci kriminality, představení České agentury pro standardizaci, téma bezpečnostních potřeb různých měkkých cílů a mnoho dalšího. Seminář je pořádán ve spolupráci Odboru prevence kriminality MV ČR, České agentury pro standardizaci, Evropského sekretariátu CEN/TC 325 a Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm z.s.

Zájemci se mohou registrovat do 5. března 2018. Podrobný program naleznete v přiloženém dokumentu, více informací o akci a registraci pak na stránkách společnosti Doverville, s.r.o., která zajišťuje organizaci semináře.

Kdy: 15. května 2018, 9:00 – 15:00

Kde: sál č. 088 budovy MV Letná, Nad Štolou 3, Praha 7

Kontakt: Veronika Fáberova, e-mail: [email protected], telefon: 602 329 125

Informace v pdf ke stažení zde.

Informace k semináři

Seminář Prevence kriminality a technická normalizace