Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Webová aplikace ISPROFIN/RISPF pro rok 2021 - povinné přílohy

Publikováno dne: 26. 1. 2021

Vážení žadatelé,

dovolujeme si Vás upozornit, že při úpravě webové aplikace ISPROFIN/RISPF pro rok 2021 bohužel došlo k tomu, že webová aplikace u některých oblastí podpory nenabízí všechny povinné přílohy, což sloužilo jako prevence formálního pochybení.
Zjištěno je to u neinvestiční výzvy PK2-2021, kde "Vyjádření OSPOD" se jako příloha nenabízí ani u volnočasových aktivit, ani u pobytových akcí, ani u vybavení dětských hřišť a plácků (nicméně zde byla pouze volitelná, nikoliv vždy povinná, podle toho, zda OSPOD nebyl přímo realizátorem).
U projektů Speciální výslechová místnost se nenabízí povinná příloha "Vyjádření expertní skupiny".
Zdůrazňujeme však, že tento stav samozřejmě nevyvazuje žadatele z povinností ze Zásad, dodat všechny povinné přílohy, které jsou na ten který projekt požadovány.
Pokud tedy webová aplikace pro podání žádosti danou přílohu nenabízí (u jakéhokoliv projektu), je třeba v přílohách zvolit variantu "jiné", nazvat ji podle obsahu a vložit příslušný dokument.
V případě jakéhokoli nesouladu mezi webovou aplikací jako nástrojem a zněním Zásad dotačního programu, vždy platí, že přednost mají Zásady, v nichž jsou pravidla závazně uvedena.
Za uživatelsky nepřívětivý stav se omlouváme, i když vznikl mimo působnost Ministerstva vnitra, a vynasnažíme se, aby tato pomůcka ve webové aplikaci byla v budoucnu opět nápomocná. V případě jakýchkoli dotazů se nás můžete obrátit, rádi Vám pomůžeme.

Informace byla též zveřejněna na webu MV ZDE  a  ZDE

informuje OPK

Naše další webové stránky

Doporučené stránky našich partnerů

menuarrow-left