Konference nejlepší praxe spojená s Evropskou cenou prevence kriminality na téma „Práce se zvlášť zranitelnou obětí trestné činnosti“.

Dovolujeme si vás srdečně pozvat na Konferenci nejlepší praxe spojenou s Evropskou cenou prevence kriminality na téma „Práce se zvlášť zranitelnou obětí trestné činnosti“.

Konferenci pořádá v rámci Předsednictví České republiky v Radě Evropské unie a v Evropské síti pro prevenci kriminality Ministerstvo vnitra ČR ve spolupráci s Evropskou sítí pro prevenci kriminality (EUCPN), a to ve dnech 8. – 9. prosince 2022 v Praze, v prostorách Kongresového centra Praha (5. května 1640/65, Praha 4).

Účast na konferenci je bezplatná (ubytování a dopravu si hradí účastníci sami). Jednacím jazykem konference bude angličtina. Konference bude zároveň tlumočena do českého jazyka.

Svůj zájem o účast na konferenci potvrďte, prosím, registrací zde: https://forms.gle/fLZWMfDWNzqthmWV9. Registrace je možná nejpozději do 15. listopadu 2022, ale doporučujeme registrovat se co nejdříve, kapacita prostor je omezená.

Bližší informace naleznete v přiložené pozvánce a předběžném programu konference.

Pozvánka

BPC_program_final

informuje redakce OPK a Michal Barbořík

od do
Naplánováno Evropská cena prevence kriminality Kalendář akcí Novinky Tiskové zprávy