Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Město Plzeň ve spolupráci s MV pořádá 6. a 7. října 2021 „Národní dny prevence 2021“.

Publikováno dne: 12. 8. 2021

Město Plzeň se stane v letošním roce pořadatelem 3. ročníku odborné konference „Národní dny prevence“, které se uskuteční 6. a 7. října 2021.

Doposud se uskutečnily pouze dva ročníky této akce v Brně (r. 2017 a 2019). Město Plzeň se ve spolupráci s MV rozhodlo pokračovat v této tradici a navázat tak dalším ročníkem této odborné konference.

Na národní úrovni je tato konference ojedinělá tím, že se uskutečňuje jednou za dva roky a zabývá se nejen problematikou  prevence kriminality a bezpečnosti, ale také oblastí protidrogové prevence či prevence rizikového chování dětí a mládeže, ochranou měkkých cílů  apod..

Vzhledem k současné epidemiologické situaci a nejasnému výhledu do podzimních měsíců se  konference uskuteční v unikátním on-line 3D prostoru.

V těchto dnech byly ke konferenci zpřístupněny webové stránky www.narodnidnyprevence.cz, kde je možné se již na konferenci přihlásit.

informuje OPK

od do
Naplánováno Akce Bezpečná lokalita / země Evropská cena prevence kriminality Nejlepší projekt prevence kriminality Novinky Tiskové zprávy

Naše další webové stránky

Doporučené stránky našich partnerů

menuarrow-left