Veletrh FOR ARCH 2022 se nezadržitelně blíží

Druhá polovina září je již několik let pravidelně spjata s největším stavebním veletrhem v České republice, a to s veletrhem FOR ARCH. Po dvou covidových letech, která dlouholetou tradici pořádání  naštěstí nepřerušila,  se uskuteční 33. ročník tohoto veletrhu, a to ve dnech 20. až 24. září 2022 v PVA EXPO PRAHA.

Chystáte se stavět nový rodinný dům nebo připravujete rekonstrukci stávající nemovitosti a chcete získat potřebné informace o nejvhodnějších stavebních materiálech, trendech ve vytápění apod.? A současně jste někde zaslechli, že v prvním pololetí roku 2022 nepatrně stoupla kriminalita, obáváte se o svůj majetek a nevíte, jak vhodně si ho zabezpečit?  Tak Vám doporučujeme navštívit veletrh FOR ARCH a na něm Poradenské centrum MV, kde Vám v oblasti prevence majetkové kriminality a zabezpečení domu, bytu, chalupy, sklepů, garáží poradí odborníci z řad MV, Policie ČR či Cechu mechanických zámkových systémů. Provozování Poradenského centra MV má na veletrhu dlouholetou tradici a zájem návštěvníků o tento typ poradenství je velký.

Pokud vás zabezpečení majetku opravdu hodně zajímá, určitě si nenechte ujít seminář s názvem: „Kvalitní zabezpečení je cesta k bezpečnému domovu“.  Seminář se uskuteční 20. září 2022 od 10 do 14.30 hod. v rámci doprovodného programu veletrhu FOR ARCH 2022 a  je pro účastníky zcela zdarma. Podrobné informace o semináři, včetně přihlašování, získáte ZDE

informuje redakce OPK