Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Publikováno dne: 16. 8. 2023

Ve dnech 19. – 23. září 2023 se v PVA Letňany uskuteční tradiční stavební veletrh FOR ARCH.  Jak jsme již uváděli v našich předchozích informacích, i na letošním ročníku bude mít Ministerstvo vnitra ČR a Policie ČR ve spolupráci s Cechem mechanických zámkových systémů a Českou agenturou pro standardizaci své poradenské centrum. V poradenském centru získají návštěvníci informace a užitečné rady z oblasti ochrany majetku a osob.

V rámci doprovodného programu veletrhu se v úterý 19. září 2023 od 10.00 hod. do 13.00 hod. uskuteční pro širokou veřejnost seminář „Bezpečný domov“. Seminář je pro účastníky zdarma.

Program semináře najdete  ZDE 

Pokud se budete chtít semináře zúčastnit, je nutné se zaregistrovat na tomto odkazu

Přímo v poradenském centru proběhnou dvě akce, a to ve středu 20. září 2023 a v pátek 22. září 2023, vždy od 10.00 hod. do 18.00 hod. Ve středu bude v centru přítomen zástupce České agentury pro standardizaci, který zájemcům o informace z této oblasti představí principy a pravidla tvorby norem a také poskytne informace z problematiky prevence kriminality v oblasti standardizace. V pátek bude v centru přítomen specialista Policie ČR, který se zaměřuje na problematiku vloupání do objektů.

informuje redakce OPK MV a Iva Fürbacherová

Naše další webové stránky

Doporučené stránky našich partnerů

menuarrow-left